Casemanagers

Hier vindt u de casemanagers dementie van Zeeuwse Zorgschakels, van de Oosterschelderegio, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Wie de huisarts van de cliënt is, is bepalend onder welke casemanager deze geplaatst zal worden.

Via de mail kunt u contact met hen opnemen. Mocht u hen telefonisch willen benaderen dan kunt u dit doen via het centrale nummer 0118-851416.

  • Carla Blokland
    Stuur een e-mail

    cblokland@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Heukels

    dr Harten

    dr Huissoon

    dr Binnekamp

    dr Ingelse

    dr Theune

    dr Bruijnzeel-Nouwen

    dr De Graaf

    dr Peene

     

     

  • Christa Henstra
    Stuur een e-mail

    chenstra@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Slager

    dr Van Straalen

    dr Van der Stoep

    dr Tirion

    dr Schruer

  • Connie Slager
    Stuur een e-mail

    cslager@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    drUbels

    dr Van Tol

    dr Rullens

  • no image...
    Corina Roskam
    Stuur een e-mail

    croskam@zeeuwsezorgschakels.nl 

     

    Huisartsen

    dr Smits

    dr v/d Valk

    dr Wolbers

    dr Roth

    dr Leenhouts

    dr Hage-Veldhuizen

    dr Glerum

     

  • Corry Knobel
    Stuur een e-mail

    cknobel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

     

    Huisartsen

    dr Bakkerus 

    dr Van Wingerden 

    dr Van Doorn 

    dr Kloet

    dr Brussen

    dr Jahangir

    dr Disseldorp

    dr Panis 

    dr Van de Berge 

    dr Hottentot

     dr Van de Weijer

    dr De Cock

  • Diana Branderhorst
    Stuur een e-mail

    dbranderhorst@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Koewacht: 
    dr. van Berkel
    dr. Samandar

     

    Axel: 

    dr. Harskamp

    dr. Hoefman

    dr. van Mackelenburg

    dr. van Malderen

     

    HAP Zaamslag:
    dr. de Keyser
    dr. Penne

     

    HAP Sluis:

    dr. Slock

    dr. Surinx

     

     HAP Aardenburg:

    dr. de Bruijne

    dr. Goethals

  • Ellie Lijnse
    Stuur een e-mail

    elijnse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Oortman

    dr Eckhardt

    dr Schmeitz

     

  • Gwendoline Van den Eynde
    Stuur een e-mail

    gvandeneynde@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr De Vries / Prins 

    dr Van Vijven

    dr Albers 

    dr Roest 

    dr Buijs 

    dr Van Geest.

     

     

  • Hanneke Capello
    Stuur een e-mail

    hcapello@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr De Meulder

    dr Van Delft

    dr Ten Have 

    dr De Pagter 

    dr Van der Veen 

    dr Eversdijk

    dr Verbrugge

    dr Binnekamp

  • Hanneke Ziel
    Stuur een e-mail

    hziel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Speelman

    dr Vrolijk-Fokker

    dr Daniels

    dr Backx

    dr Bruijnzeel

    dr Pelicaen

  • Heleen Muste
    Stuur een e-mail

    hmuste@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Huisartsenpraktijk De Waag:

    dr Roth

    dr Leenhouts

    dr Hage-Veldhuizen

    dr Glerum

     

    dr Bruel 

    dr Simons

     

  • Indi Karelse
    Stuur een e-mail

    ikarelse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Dr. Mookhram

    Dr. Osterman

     

    Dr. Gulam/Hokke

     

    Dr. vd Meer 

     

    Dr. Schinkelshoek

  • Joceline van der Poel
    Stuur een e-mail

    jvanderpoel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Terneuzen:

    HAP centrum Zuid:
    dr Peek

    dr de Jonge – van Wijk

    dr Munneke

    dr Asrian

     

    dr Warringa

     

    Kloosterzande:
    HAP de Groenendijk:
    dr Seij
    dr van Driessche

    dr Helmers

     

  • Jolanda van der Wal
    Stuur een e-mail

    jvanderwal@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Dr. vd Peppel

    Dr. vd Meer

     

    Dr. Angkotta

     

  • Jose Vrijdag
    Stuur een e-mail

    jvrijdag@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    dr Baas

    dr De Jonge

     

  • no image...
    Karin Birkenfeld
    Stuur een e-mail

    Per 01-02-2019

    kbirkenfeld@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Meijer

    dr Broekhoven

    dr Meijaard

    dr Monster

    dr Wattel 

    dr Meulmeester 

    dr vd Driest

  • Liesbeth Steyn
    Stuur een e-mail

    lsteijn@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr de Kuyper

    dr Roelofsen

  • Lindsey de Meij
    Stuur een e-mail


    ldemeij@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Terneuzen

    HAP Triniteit:

    dr Jaspar

    dr Menu

    dr Hensels

     

    HAP Oostburg/Cadzand:

    Dr. de Meyer

     

    Oostburg:

    HAP dr de Bruijckere

     

    HOED Hooge Platen Breskens:

    dr Balliere

    dr Geppaard

    dr Decorte

    dr Vandromme

    dr Kalsbeek

  • Marianne Vermeulen
    Stuur een e-mail

    mvermeulen@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Dokterspraktijk Clinge:

    dr Vedral

     

    Hulst:

    HAP Pallion

    dr Zilverschoon

    dr Voorbrood

    dr den Ouden

    dr Zijl

     

    HAP 't Ravelijn:

    dr de Visser

     

  • Marion Kasse
    Stuur een e-mail

    mkasse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    HAP Sas van Gent:

    dr Deleu

    dr De Backer

    dr Demuynck

    dr Haeck

    dr Remmen

     

    HAP Philippine:
    dr van Looij

     

    HAP Hoek:
    dr Kreulen
    dr de Smet

     

    HAP Sluiskil:

    dr Haerens

     

    HAP Biervliet:

    dhr en mw dr Duijssens

     

    HAP IJzendijke:

    dr van der Maas

    dr Peters

     

  • Marlies Pouwelse-van Liere
    Stuur een e-mail

    mpouwelse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Mulder

    dr Risseeuw

    dr Kronenberg

    dr Van der Tempel

    dr Van Werkum

    dr Van Lieshout

    dr Rutten

    dr Wulffele

  • Mirjam Hoogstrate
    Stuur een e-mail

    mhoogstrate@zeeuwsezorgschakels.nl 

     

    Huisartsen

    Dr. Boejharat

     

    Dr. van Schaik

    Dr. Schinkelshoek

    Dr. van Gent

  • Monique van der Maas
    Stuur een e-mail

    mvandermaas@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    dr Heijmans

    dr Meijer

    dr Ponten

  • Nelie Elenbaas
    Stuur een e-mail

    nelenbaas@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    Huisartsen praktijk De Pijlers:

    dr Posthumus 

    dr Huijsman

    dr Joosse 

    dr Vd Werf

     

  • Paula Stehouwer
    Stuur een e-mail

    pstehouwer@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    dr Bakx

    dr De Jong

    dr Riemeijer

    dr Schrier

    dr Mak

    dr van Wijk

    dr Kooij

    dr Breukers

  • Pieternella Pieters
    Stuur een e-mail

    ppieters@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Crama

    dr Legemate

    dr Hamelink

     

    HAP de Getijden:

    dr Roebroeck 

    dr Van Russen Groen

  • Rensche Wijnstra
    Stuur een e-mail

    rwijnstra@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Schoot

    dr Gevaert

    dr Rijken

     

  • Rien Paardekooper
    Stuur een e-mail

    rpaardekooper@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    Praktijk de Dolfijn

    dr. de Meulmeester

    dr. Monster

    dr. Greeven

     

    Praktijk Bruijnzeel

    dr. Bruijnzeel

    dr. Bruijnzeel - van Geest

     

    Praktijk Roozenburglaan

    dr. Vervloet 

    dr. Visser 

    dr. Manschot

     

  • Roxanne van Vugt
    Stuur een e-mail

    rvanvugt@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Bordui

    dr Ouwerkerk

     

    HAP de Getijden

    dr Bronzwaer

    (Tijdelijke waarneming dr. Angkotta)

  • Simone Adriaanse
    Stuur een e-mail

    sadriaanse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Lankhorst/Streefland

    dr vd Bergh

    dr Scheeren

  • Tamar Hoebé
    Stuur een e-mail

    thoebe@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Terneuzen:

    HAP Oostelijk Bolwerk:

    dr Bosman

    dr Razavy

    dr Nieuwoudt

     

    Dr Maenhout