Casemanagers

Hier vindt u de casemanagers dementie van Zeeuwse Zorgschakels, van de Oosterschelderegio, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Wie de huisarts van de cliënt is, is bepalend onder welke casemanager deze geplaatst zal worden.

Via de mail kunt u contact met hen opnemen. Mocht u hen telefonisch willen benaderen dan kunt u dit doen via het centrale nummer 0118-851416.

  • Carla Blokland
    Stuur een e-mail

    cblokland@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Heukels

    dr Harten

    dr Binnekamp

    dr Wolbers

    dr Ingelse

    dr Theune

    dr Bruijnzeel-Nouwen

     

     

  • Christa Henstra
    Stuur een e-mail

    chenstra@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Slager

    dr Van Straalen

    dr Van der Stoep

    dr Tirion

    dr Schruer

  • Connie Slager
    Stuur een e-mail

    cslager@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    drUbels

    dr Van Tol

    dr Rullens

  • Corry Knobel
    Stuur een e-mail

    cknobel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

     

    Huisartsen

    dr Bakkerus 

    dr Van Wingerden 

    dr Van Doorn 

    dr Kloet

    dr Brussen

    dr Jahangir

    dr Disseldorp

    dr Panis 

    dr Van de Berge 

    dr Hottentot

     

  • Diana Branderhorst
    Stuur een e-mail

    dbranderhorst@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Koewacht: 
    dr. van Berkel
    dr. Samandar

     

    Axel: 

    dr. Harskamp

    dr. Hoefman

    dr. van Mackelenburg

    dr. van Malderen

     

    HAP Zaamslag:
    dr. de Keyser
    dr. Penne

     

    HAP Sluis:

    dr. Slock

    dr. Surinx

     

     HAP Aardenburg:

    dr. de Bruijne

    dr. Goethals

  • Ellie Lijnse
    Stuur een e-mail

    elijnse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Oortman

    dr Eckhardt

    dr Schmeitz

     

  • Gwendoline Van den Eynde
    Stuur een e-mail

    gvandeneynde@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr De Vries / Prins 

    dr Van Vijven

    dr Albers 

    dr Roest 

    dr Buijs 

    dr Van Geest.

     

     

  • Hanneke Capello
    Stuur een e-mail

    hcapello@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr De Meulder

    dr Van Delft

    dr Ten Have 

    dr De Pagter 

    dr Van der Veen 

    dr Eversdijk

    dr Verbrugge

    dr Peene

    dr De Graaf

  • Hanneke Ziel
    Stuur een e-mail

    hziel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Speelman

    dr Vrolijk-Fokker

    dr Daniels

    dr van der Valk

    dr Steutel 

    dr Smits

    dr Backx

    dr Bruijnzeel

    dr Pelicaen

  • Heleen Muste
    Stuur een e-mail

    hmuste@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Huisartsenpraktijk De Waag:

    dr Roth

    dr Leenhouts

    dr Hage-Veldhuizen

    dr Glerum

     

    dr De Jonge

    dr Bruel 

    dr Simons

     

  • Indi Karelse
    Stuur een e-mail

    ikarelse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Dr. Mookhram

    Dr. Osterman

     

    Dr. Gulam/Hokke

     

    Dr. vd Meer 

     

    Dr. Schinkelshoek

  • Joceline van der Poel
    Stuur een e-mail

    jvanderpoel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Terneuzen:

    HAP centrum Zuid:
    dr Peek

    dr de Jonge – van Wijk

    dr Munneke

    dr Asrian

     

    dr Warringa

     

    Kloosterzande:
    HAP de Groenendijk:
    dr Seij
    dr van Driessche

    dr Helmers

     

  • Jose Vrijdag
    Stuur een e-mail

    jvrijdag@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    dr Baas

    dr De Cock

    dr De Jonge

    dr Van de Weijer

  • Kelly van Harmelen
    Stuur een e-mail

    kvanharmelen@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    dr Bakx

    dr De Jong

    dr Riemeijer

    dr Schrier

    dr Mak

    dr van Wijk

    dr Kooij

  • Liesbeth Steyn
    Stuur een e-mail

    lsteijn@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr de Kuyper

    dr Roelofsen

  • Lindsey de Meij
    Stuur een e-mail


    ldemeij@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Terneuzen

    HAP Triniteit:

    dr Jaspar

    dr Menu

    dr Hensels

     

    HAP Oostburg/Cadzand:

    Dr. de Meyer

     

    Oostburg:

    HAP dr de Bruijckere

     

    HOED Hooge Platen Breskens:

    dr Balliere

    dr Geppaard

    dr Decorte

    dr Vandromme

    dr Kalsbeek

  • Marianne Vermeulen
    Stuur een e-mail

    mvermeulen@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Dokterspraktijk Clinge:

    dr Vedral

     

    Hulst:

    HAP Pallion

    dr Zilverschoon

    dr Voorbrood

    dr den Ouden

    dr Zijl

     

    HAP 't Ravelijn:

    dr de Visser

     

  • Marion Kasse
    Stuur een e-mail

    mkasse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    HAP Sas van Gent:

    dr Deleu

    dr De Backer

    dr Demuynck

    dr Haeck

    dr Remmen

     

    HAP Philippine:
    dr van Looij

     

    HAP Hoek:
    dr Kreulen
    dr de Smet

     

    HAP Sluiskil:

    dr Haerens

     

    HAP Biervliet:

    dhr en mw dr Duijssens

     

    HAP IJzendijke:

    dr van der Maas

    dr Peters

     

  • Marlies Pouwelse-van Liere
    Stuur een e-mail

    mpouwelse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Mulder

    dr Risseeuw

    dr Kronenberg

    dr Van der Tempel

    dr Van Werkum

    dr Van Lieshout

    dr Rutten

    dr Wulffele

  • Mirjam Hoogstrate
    Stuur een e-mail

    mhoogstrate@zeeuwsezorgschakels.nl 

     

    Huisartsen

    Dr. Boejharat

     

    Dr. van Schaik

    Dr. Schinkelshoek

    Dr. van Gent

  • Mirjam Warta
    Stuur een e-mail

    mwarta@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Dr. vd Bergh

    Dr. vd Peppel

     

    Dr. Angkotta

    Dr. Scheeren

  • Monique van der Maas
    Stuur een e-mail

    mvandermaas@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    dr Heijmans

    dr Meijer

    dr Ponten

  • Nelie Elenbaas
    Stuur een e-mail

    nelenbaas@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    Huisartsen praktijk De Pijlers:

    dr Posthumus 

    dr Huijsman

    dr Joosse 

    dr Vd Werf

    dr Schruer

    dr Breukers

  • Nienke Dingemanse
    Stuur een e-mail

    ndingemanse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Bergen

    dr Wattel 

    dr Meulmeester 

    dr vd Driest

  • Pieternella Pieters
    Stuur een e-mail

    ppieters@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Crama

    dr Legemate

    dr Hamelink

     

    HAP de Getijden:

    dr Roebroeck 

    dr Van Russen Groen

  • Rensche Wijnstra
    Stuur een e-mail

    rwijnstra@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Schoot

    dr Gevaert

    dr Rijken

    dr De Graaf

  • Rien Paardekooper
    Stuur een e-mail

    rpaardekooper@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    Praktijk de Dolfijn

    dr. de Meulmeester

    dr. Monster

    dr. Greeven

     

    Praktijk Bruijnzeel

    dr. Bruijnzeel

    dr. Bruijnzeel - van Geest

     

    Praktijk Roozenburglaan

    dr. Vervloet 

    dr. Visser 

    dr. Manschot

     

  • Roxanne van Vugt
    Stuur een e-mail

    rvanvugt@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Bordui

    dr Ouwerkerk

     

    HAP de Getijden

    dr Bronzwaer

    (Tijdelijke waarneming dr. Angkotta)

  • Tamar Hoebé
    Stuur een e-mail

    thoebe@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Terneuzen:

    HAP Oostelijk Bolwerk:

    dr Bosman

    dr Razavy

    dr Nieuwoudt

     

    Dr Maenhout