Casemanagers

Hier vindt u de casemanagers dementie van Zeeuwse Zorgschakels, van de Oosterschelderegio, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Wie de huisarts van de cliënt is, is bepalend onder welke casemanager deze geplaatst zal worden.

Via de mail kunt u contact met hen opnemen. Mocht u hen telefonisch willen benaderen dan kunt u dit doen via het centrale nummer 0118-851416.

  • Annemarie Sulkers
    Stuur een e-mail

    asulkers@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    drUbels

    dr Van Tol

    dr Rullens

  • Antoinette van Hoepen
    Stuur een e-mail

    avanhoepen@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Lankhorst 

    dr Streefland

    dr Spekhorst

    dr Huisman

    (Tijdelijke waarneming dr. van der Meer)

     

  • Carla Blokland
    Stuur een e-mail

    cblokland@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Heukels

    dr Harten

    dr Binnekamp

    dr Wolbers

    dr Ingelse

    dr Theune

     

     

     

  • Christa Henstra
    Stuur een e-mail

    chenstra@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Slager

    dr Van Straalen

    dr Van der Stoep

    dr Tirion

    dr Schruer

  • Corry Knobel
    Stuur een e-mail

    cknobel@zeeuwsezorgschakels.nl

    Tijdelijk afwezig.  

     

    Huisartsen

    dr Bakkerus 

    dr Bierema

    dr Van Wingerden 

    dr Van Doorn 

    dr Kloet

    dr Brussen

    dr Van de Weijer

    dr De Cock 

    dr Van Dun

    dr Jahangir

    dr Disseldorp

    dr Eukary

    dr Panis 

    dr De Smul

    dr Van de Berge 

    dr De Laet 

    dr Hottentot

    dr Steutel 

    dr Pelicaen

  • Diana Branderhorst
    Stuur een e-mail

    dbranderhorst@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Koewacht:
    dr van Berkel
    dr Samandar

     

    Axel: 

    dr. Harskamp

    dr. Hoefman

    dr. van Mackelenburg

    dr. van Malderen

     

    Kloosterzande:
    HAP de Groenendijk
    dr Seij
    dr Hegi
    dr Blankenburgh

    dr Helmers

     

    Oostburg:

    HAP dr de Bruijckere


    HAP Zaamslag:
    dr de Keyser
    dr Penne

     

    HAP Sluis:

    dr Slock

    dr Surinx

     

    HAP Aardenburg:

    dr de Bruijne

    dr Goethals

  • Ellie Lijnse
    Stuur een e-mail

    elijnse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Oortman

    dr de Jonge

    dr van der Wel

    dr Eckhardt

    dr Schmeitz

     

  • Fenna Kempe
    Stuur een e-mail

    Stagiare casemanager dementie. 

  • Gwendoline Van den Eynde
    Stuur een e-mail

    gvandeneynde@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr De Vries / Prins 

    dr Van Vijven

    dr Albers 

    dr Roest 

    dr Buijs 

    dr Van Geest.

     

     

  • Hanneke Capello
    Stuur een e-mail

    hcapello@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr De Meulder

    dr Van Delft

    dr Ten Have 

    dr De Pagter 

    dr Van der Veen 

    dr Meerman

    dr Eversdijk

    dr Verbrugge

    dr Peene

  • Hanneke Ziel
    Stuur een e-mail

    hziel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    dr Speelman

    dr Vrolijk-Fokker

    dr Daniels

    dr van der Valk

    dr Smits

    dr Backx

    dr Bruijnzeel

  • Heleen Muste
    Stuur een e-mail

    hmuste@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Huisartsenpraktijk De Waag:

    dr Roth

    dr Leenhouts

    dr Hage-Veldhuizen

    dr Glerum

     

    dr De Jonge

    dr Bruel 

    dr Jumelet 

    dr van Rijn

    dr Baas

    dr van Keeken

    dr de Graaf

    dr Simons

     

  • Joceline van der Poel
    Stuur een e-mail

    jvanderpoel@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Terneuzen:

    HAP centrum Zuid:
    dr Peek

    dr Ephraim

    dr Warringa
    dr Munneke

    dr Asrian

     

    HAP Hoek:
    dr Kreulen
    dr de Smet

     

    HAP Sluiskil:

    dr Haerens

     

    HAP Biervliet:

    dhr en mw dr Duijssens

     

    HAP IJzendijke:

    dr van der Maas

    dr Peters

     

  • Jose Vrijdag
    Stuur een e-mail

    jvrijdag@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Dr. Boejharat

    Dr. Schinkelshoek

    Dr. Angkotta

    Dr. Vd Bergh

     

  • Kelly van Harmelen
    Stuur een e-mail

    kvanharmelen@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    dr Van Schaik

    dr Scheeren

    dr Van Gent

     

     Wordt tijdelijk vervangen door Mirjam Warta. 

  • Liesbeth Steyn
    Stuur een e-mail

    lsteijn@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr de Kuyper

    dr Roelofsen

  • Lindsey de Meij
    Stuur een e-mail
  • Margreet Hollestelle
    Stuur een e-mail

    mhollestelle@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Bakx

    dr De Jong

    dr Van der Wel

    dr Riemeijer

    dr Eckhardt

    dr Kok

    dr Van der Kooij

    dr Mak

    dr Wulffelé

    dr Rutten

    dr Van Lieshout

     

  • Marianne Vermeulen
    Stuur een e-mail

    mvermeulen@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Dokterspraktijk Clinge:

    dr v/d Veeken

    dr Vedral

     

    Hulst:

    HAP Pallion

    dr Zilverschoon

    dr Voorbrood

    dr den Ouden

    dr Schulte

    dr Zijl

    dr Stitzinger

     

     

    HAP 't Ravelijn:

    dr de Visser

    dr Vermeiren

     

  • Marion Kasse
    Stuur een e-mail

    mkasse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    HAP Sas van Gent:

    dr De Backer

    dr Demuynck

    dr Haeck

    dr Vandermeulen

    dr Deleu

     

    HAP Hooge Platen Breskens:

    dr Balliere

    dr Geppaard

    dr Decorte

    dr Vandromme

    dr Kalsbeek

     

    HAP Philippine:
    dr van Looij

     

    HAP Oostburg/Cadzand:

    Dr. de Meyer

    Dr. de Veirman

     

  • Marlies Pouwelse-van Liere
    Stuur een e-mail

    mpouwelse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Breukers

    dr Mulder

    dr Risseeuw

    dr Kronenberg

    dr Van der Tempel

    dr Lommers

    dr Van Werkum

    dr. De Graaf

  • Mirjam Warta
    Stuur een e-mail

    mwarta@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:


    vd Meer

    vd Peppel

     

     Neemt waar voor Kelly van Harmelen. 

  • Monique van der Maas
    Stuur een e-mail

    mvandermaas@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    dr Heijmans

    dr Meijer

    dr Ponten

  • Nelie Elenbaas
    Stuur een e-mail

    nelenbaas@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    Huisartsen praktijk De Pijlers:

    dr Posthumus 

    dr Huijsman

    dr Joosse 

    dr Vd Werf

  • Nienke Dingemanse
    Stuur een e-mail

    ndingemanse@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Bergen

    dr Wattel 

    dr Meulmeester 

    dr vd Driest

  • Pauline Bolle
    Stuur een e-mail

    pbolle@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen

    Dr. Mookhram

    Dr. Osterman

     

    Dr. Gulam/Hokke

  • Pieternella Pieters
    Stuur een e-mail

    ppieters@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Crama

    dr Legemate

    dr Hamelink

     

    HAP de Getijden:

    dr Roebroeck 

    dr Van Russen Groen

  • Rensche Wijnstra
    Stuur een e-mail

    rwijnstra@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Schoot

    dr Gevaert

    dr Rijken

  • Rien Paardekooper
    Stuur een e-mail

    rpaardekooper@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    Praktijk de Doelder (de Dolfijn)

    dr. de Doelder

    dr. de Doelder- de Ruijter

    dr. Greeven

     

    Praktijk Bruijnzeel

    dr. Bruijnzeel

    dr. Bruijnzeel - van Geest

     

    Praktijk Roozenburglaan

    dr. Vervloet 

    dr. Visser 

    dr. Manschot

     

  • Roxanne van Vugt
    Stuur een e-mail

    rvanvugt@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen
    dr Bordui

    dr Ouwerkerk

     

    HAP de Getijden

    dr Bronzwaer

    (Tijdelijke waarneming dr. Angkotta)

  • Tamar Hoebé
    Stuur een e-mail

    thoebe@zeeuwsezorgschakels.nl

     

    Huisartsen:

    Terneuzen:

    HAP Triniteit:

    dr Jaspar

    dr Menu

    dr Hensels

    dr Dees

     

    HAP Oostelijk Bolwerk:

    dr Bosman

    dr Razavy

    dr Nieuwoudt

     

    Dr Maenhout (wn dr Dees)